blog

Transport materiałów budowlanych

Transport materiałów budowlanych
Remont lub budowa - domu, mieszkania, a nawet garażu czy zwykłej altanki ogrodowej, wymaga wykorzystania różnych materiałów budowlanych, które trzeba przetransportować ze sklepu budowlanego czy składu materiałów, do miejsca przeznaczenia. Nasza firma Optimaltrans.pl ma w swojej ofercie profesjonalne usługi transportu materiałów budowlanych.

Zakres naszych usług


W ramach usługi transportu materiałów budowlanych możemy zaoferować klientom przewóz materiałów w obrębie kraju, jak i za granicę. Naszą specjalnością jest przewóz każdego rodzaju materiału budowlanego, który realizujemy z wykorzystaniem naszej floty samochodów o zróżnicowanej ładowności.

Realizujemy nie tylko przewozy dużej ilości materiałów budowlanych, ale również tzw. doładunki, polegające na drobniejszych przewozach ładunków. Dzięki temu możemy zmniejszyć koszty oferowanych usług dla kilku różnych klientów.

Zabezpieczenie materiałów


Niezależnie od tego, czy przewozimy płytki ceramiczne, cegły, gips, czy kruszywo, w każdym przypadku nasza firma Optimaltrans.pl zabezpieczy ładunek, aby dotarł on do klienta czy na miejsce budowy w takim samym stanie, w jakim został zakupiony i trafił na pakę naszych pojazdów. Wykorzystujemy w tym celu specjalne pasy i maty. Mamy doświadczenie w zabezpieczaniu materiałów budowlanych, jakie transportujemy na zlecenie naszych klientów.

Przewozu materiałów budowlanych

Specyfika przewozu materiałów budowlanych


Zdajemy sobie sprawę, że transport takiego szczególnego ładunku, jak różnego rodzaju materiały budowlane wymaga od przewożącego odpowiednich kwalifikacji, a przede wszystkim pojazdów, którymi można by przewieźć m.in. piach, duże płyty, dachówki i tym podobne elementy.

Firma Optimaltrans.pl sprosta takim wymaganiom stawianym przez klientów. Dysponujemy odpowiednimi środkami transportowymi, które pozwalają nam świadczyć profesjonalnie tego rodzaju usługi.
Made on
Tilda