blog

Transport mebli i AGD

Transport mebli
Przeprowadzasz się? Chcesz zmienić miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, w tym gastronomicznej? Kupujesz meble i sprzęt AGD, ale nie masz do dyspozycji transportu ze sklepu do punktu przeznaczenia? Nie martw się! Zadzwoń do Optimaltrans.pl, a my przygotujemy dla Ciebie plan transportu oraz wstępną wycenę usługi!

Przeprowadzka w kompleksowy sposób


W większości przypadków przy przeprowadzkach konieczne jest przetransportowanie z punktu A do punktu B, czyli z dotychczasowego miejsca zamieszkania klienta do nowego mieszkania lub domu mebli i sprzętów AGD. Duże szafy, komody, ciężkie szafki oraz meble w zabudowie mogą stwarzać problemy w ich przetransportowaniu, zwłaszcza przy użyciu samochodu osobowego.

Firma Optimaltrans.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i ma w swojej ofercie transport mebli i sprzętów AGD. Wiemy, jak ważne jest właściwe transportowanie takich urządzeń jak lodówka, pralka czy kuchenka. Nieprawidłowy przewóz i złe zabezpieczenie może skutkować uszkodzeniem sprzętu, który nie będzie nadawał się do użytku.

Mamy doświadczenie w transporcie mebli i AGD w obrębie danego miasta, regionu, a także w skali międzymiastowej i międzynarodowej.

Transport AGD

Co możemy zaproponować?


Nie tylko transport mebli i AGD możemy zaoferować naszym klientom, którzy się przeprowadzają lub kupują nowe sprzęty do swojego domu i szukają odpowiedniego przewozu dla nich. Pakujemy również takie przedmioty z wykorzystaniem materiałów, które je solidnie zabezpieczą. Nie ma niebezpieczeństwa, że w trakcie transportu cokolwiek mogłoby ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu.

W zakresie naszych usług może znaleźć się również wyniesienie mebli i AGD z domu czy z firmy klienta oraz wniesienie ich po przetransportowaniu na miejsce przeznaczenia. Klientowi pozostaje tylko wskazanie, jakie meble i AGD będą transportowane oraz podanie adresu, pod który mamy je dostarczyć.
Made on
Tilda