blog

Odbieranie mebli i materiałów budowlanych z takich sklepów jak: IKEA, Agata Meble, BRW, Castorama, Leroy, itp

Odbieranie materiałów budowlanych z sklepów
Remont? Budowa domu? Modyfikacja budynku gospodarczego? A może wyposażanie pomieszczeń mieszkalnych? W takich przypadkach korzystamy często z asortymentu marketów budowlanych oraz sklepów z wyposażeniem wnętrz. Nie zawsze w takich sklepach mamy możliwość skorzystania z transportu zakupionych przedmiotów wraz z wniesieniem do domu. Trzeba go sobie zapewnić samodzielnie. Jeśli dana osoba czy firma nie dysponuje dużym samochodem, w którym zmieszczą się np. płytki ceramiczne lub płyty gipsowo-kartonowe, nasza firma Optimaltrans.pl spieszy z pomocą.

Kompleksowe usługi transportowe


Dla naszych klientów - osób prywatnych i przedsiębiorców, świadczymy usługi związane z odbieraniem mebli i materiałów budowlanych ze sklepów i z dostarczeniem ich pod wskazany adres. Zabezpieczamy wszystkie ruchome elementy, aby dowieźć do celu wszystko w takim samym stanie, jak w chwili wydania ze sklepu.

Możemy odbierać meble i materiały budowlane z takich sklepów jak:
• IKEA,
• Agata Meble,
• Black Red White (BRW),
• Castorama,
• Leroy Merlin i innych.

Niezależnie od tego, co klient kupuje, może skorzystać z oferty Optimaltrans.pl i zyskać ułatwiony dowóz zakupów do domu czy mieszkania.


Odbieranie mebli z sklepów

Wniesienie wielkogabarytowych przedmiotów


Wraz z transportem zakupów z marketów budowlanych i ze sklepów meblowych możemy zaoferować klientom wnoszenie wszystkich produktów do ich domu. Ułatwiamy wymianę mebli na nowe, remont łazienki czy kuchni. Z naszą pomocą szybko i skutecznie kupisz wszystkie niezbędne elementy potrzebne ci w domu czy w mieszkaniu, nawet przez internet. My załatwimy ich odbiór ze wskazanego sklepu, bezpieczny transport i wniesienie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportową oraz kompleksowymi usługami dotyczącymi przeprowadzek.
Made on
Tilda