blog

Wynoszenie i wnoszenie mebli

Wnoszenie mebli
Największe problemy przy przeprowadzkach mieszkań, domów i biur stwarzają wielkogabarytowe przedmioty, głównie meble. Nie wszystkie można rozkręcić na mniejsze elementy i wygodnie przenieść w inne miejsce. Nasza firma Optimaltrans.pl pomoże w realizacji zadań związanych z wynoszeniem i wnoszeniem mebli, nie tylko przy okazji przeprowadzki.

Kłopotliwe przeprowadzki mieszkań


Zdecydowanie najwięcej kłopotów związanych jest z wynoszeniem i wnoszeniem mebli w blokach, do mieszkań położonych na wysokich kondygnacjach. Zdarza się, że np. element narożnika czy kanapa nie mieszczą się w windzie i zmuszeni jesteśmy je znieść po schodach, co oczywiście jest zadaniem trudnym. Podobnie wygląda to przy przenoszeniu złożonych szaf, szafek, komód i innych elementów wyposażenia. Oczywiście najłatwiej byłoby je podzielić na mniejsze elementy, ale jeśli zostały one ze sobą sklejone lub montaż pochłonął dużo czasu, nie każdemu chce się od podstaw dokonywać go w innym miejscu.

Optimaltrans.pl na zlecenie swoich klientów - prywatnych i firmowych przyjedzie pod wskazany adres i opracuje plan wynoszenia mebli. Następnie zabezpieczy je przed uszkodzeniem i zaangażuje do wynoszenia dużych przedmiotów odpowiednią liczbę pracowników.

Przeprowadzki mieszkań

Wnoszenie mebli


Kiedy przeprowadzka wchodzi w drugi etap i meble wyniesione z jednego miejsca muszą trafić pod nowy adres, Optimaltrans.pl oferuje usługę wnoszenia mebli. Przyda się ona równocześnie przy zamawianiu mebli od różnych firm, gdzie nie można skorzystać z opcji dostarczenia mebli pod drzwi. Nie zawsze mamy kogoś, kto pomógłby nam wnieść meble do domu czy mieszkania. W takich momentach pomoc firmy Optimaltrans.pl będzie bardzo potrzebna.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem usług związanych z przeprowadzką i transportem.
Made on
Tilda