blog

Pakowanie, demontaż i montaż mebli

Demontaż i montaż mebli
Przeprowadzka z jednego mieszkania do drugiego stwarzać może wiele problemów. Tylko z pozoru wydaje się, że wystarczy wszystko zapakować w kartony i wypożyczyć duże auto, którym przewieziemy swoje rzeczy osobiste w wybrane miejsce. Jednak nasza firma Optimaltrans.pl już wielokrotnie planowała i organizowała dla klientów prywatnych i instytucjonalnych przeprowadzki, dlatego zdaje sobie sprawę z tego, że mogą one być kłopotliwe, zwłaszcza jeśli chodzi o logistykę pakowania, jak i przenoszenie wielkogabarytowych przedmiotów, takich jak meble.

Dobry plan przeprowadzki


Każda przeprowadzka wiąże się z koniecznością spakowania wszystkich swoich rzeczy i wywiezienia ich w inne miejsce. Nie ma przy tym znaczenia, czy dotyczy to przeprowadzki domu jednorodzinnego, mieszkania w bloku, czy może apartamentu i siedziby firmy.

Zawsze najwięcej problemu nastręcza samo pakowanie. Może ono spędzać sen z powiek osób, które muszą zorganizować przeprowadzkę. Zaproponujemy Wam nasze usługi w zakresie pakowania wszystkich rzeczy przy przeprowadzce. Będziemy z Wami planować systematykę pakowania. Dbamy o to, aby w poszczególnych pudłach znalazły się rzeczy określonego rodzaju lub przeznaczone do określonych pomieszczeń. Dzięki temu ułatwiamy późniejsze rozpakowanie rzeczy po przeprowadzce w nowe miejsce.

Wiemy, jak ważny jest plan przeprowadzki. Jeśli będzie stworzony z dbałością o szczegóły, przeprowadzka będzie przebiegać gładko. Nasza firma Optimaltrans.pl zorganizuje plan w imieniu klienta.

Wyniesienie mebli

Demontaż i montaż mebli


Wyniesienie mebli - szaf, szafek, biurek, mebli tapicerowanych czy kuchennych z mieszkania przy przeprowadzce często jest trudne, z uwagi na ich gabaryty. Jednak możemy to sobie ułatwić, dzięki demontażowi. Nasza firma Optimaltrans.pl świadczy usługi zarówno demontażu mebli przy przeprowadzce, jak i ich ponownym montażu w innym, wskazanym przez klienta miejscu.
Made on
Tilda