blog

Transport (rowerów / skuterów / motocykli / quadów)

Usługi transportowe dla pojazdów mechanicznych
Dla wielu Polaków ulubioną aktywnością fizyczną jest jazda na rowerze. Jeździmy wszędzie - do szkoły, do pracy i rekreacyjnie. Czasem jednak problemem jest to, aby zabrać ze sobą rowery na wczasy. Nasza firma Optimaltrans.pl jest w stanie go rozwiązać! Mamy w swojej ofercie transport rowerów i wielu innych pojazdów dwu lub czterokołowych.

Transport rowerów


Optimaltrans.pl oferuje klientom transport rowerów na dowolnych trasach - w Polsce i za granicą. Jeśli więc potrzebujemy przewieźć gdzieś rowery, a sami nie dysponujemy odpowiednim samochodem czy bagażnikiem, nie musimy rezygnować z wycieczek rowerowych na miejscu przeznaczenia.

Nasza usługa transportu rowerów może przydać się także i wówczas, gdy sportowcy chcą startować w zawodach w odległych od swojego miejsca zamieszkania miastach. Optimaltrans.pl jest w stanie dostarczyć na czas rower czy rowery klientów pod adres wskazany przez klienta.

Usługi transportowe dla motocykli

Usługi transportowe dla pojazdów mechanicznych


Oprócz rowerów, Optimaltrans.pl ma odpowiednie środki transportu oraz doświadczenie w przewożeniu z miejsca na miejsce skuterów, quadów i motocykli. Nie trzeba wypożyczać żadnych przyczep, aby móc przewieźć swój pojazd w wybrane miejsce.

Bezpieczeństwo i terminowość


Dopasowujemy zawsze naszą ofertę indywidualnie do klienta i oferujemy mu usługi, które pozwolą zrealizować wszelkie jego potrzeby. Cechuje nas przede wszystkim terminowość i solidność. Podczas transportu zawsze zabezpieczamy pojazdy, jakie do transportu powierzają nam klienci. Nie ma więc obaw o to, że mogłoby im się cokolwiek stać podczas przewozu.

Rowery, motocykle, skutery czy quady podczas transportu są przypięte do podłoża za pomocą odpowiednich pasów i uchwytów, dlatego nie przemieszczają się w samochodzie dostawczym, co mogłoby grozić ich uszkodzeniem lub zniszczeniem.
Made on
Tilda