blog

Transport antyków

Transport antyków
Lokatą kapitału, cenną pamiątką po przodkach lub po prostu prezentem od bliskich mogą być antyki. Nazwa ta wykorzystywana jest zarówno dla określenia mebli, sprzętów domowych, jak i dóbr kulturalnych - obrazów, rzeźb i tym podobnych. Wielu z nas lubi otaczać się antykami, ale przy przeprowadzce wymagają one specjalnego potraktowania, aby nie uległy zniszczeniu. Nasza firma Optimaltrans.pl ma doświadczenie w przewożeniu z miejsca na miejsce antyków.

Najważniejsze zabezpieczenie


Antyki mogą być bezcennymi przedmiotami, które nieumiejętnie przewożone w trakcie przeprowadzki mogą zostać bezpowrotnie uszkodzone. To prowadzi do utraty ich wartości, czego każdy właściciel bez wątpienia chciałby uniknąć.

Powierzając naszej firmie Optimaltrans.pl przewóz antyków, możecie mieć Państwo pewność, że znajdą się one w najlepszych rękach. Zadbamy o ich bezpieczeństwo podczas wynoszenia z dotychczasowego mieszkania i transportu na nowe miejsce. Przeprowadzki w asyście naszych doświadczonych pracowników są łatwe do realizacji, nawet jeśli w ich ramach trzeba przewozić antyki.

Lokatą kapitału

Transport na różnych trasach


Świadczymy usługi nie tylko związane z pakowaniem i wynoszeniem lub wnoszeniem antyków pod wskazany przez klienta adres, ale również transportu na trasach krajowych i zagranicznych. Transport odbywa się w odpowiednich warunkach, a duże antyki przewożone przez nas są zabezpieczane specjalnymi matami i pasami. Dbamy, aby nic nie stało się im podczas transportu.
Made on
Tilda