blog

Utylizacja mebli

Utylizacja mebli
Wymieniasz stare meble na nowe? Opróżniasz mieszkanie, które zamierzasz sprzedać? A może meble, które znajdują się w Twoim domu, nie nadają się już do użytku? Musisz pamiętać, że nie możesz ich tak po prostu wyrzucić do kosza. To wielkogabarytowe śmieci, które wymagają odpowiedniego potraktowania. Nasza firma Optimaltrans.pl oferuje swoim klientom usługę utylizacji mebli.

Dlaczego nie można wyrzucać mebli na śmietnik?


Jak już wspominaliśmy, meble są definiowane przez firmy wywożące odpady komunalne jako śmieci wielkogabarytowe. Nie można ich wrzucić do zbiorczych kontenerów pod blokiem, jak innych, mniejszych śmieci, nawet jeśli rozkręcimy je na mniejsze części. Musimy liczyć się z tym, że takie pozbycie się starych mebli może pociągnąć za sobą karę w postaci nałożenia na daną osobę mandatu karnego w wysokości nawet kilkuset złotych.

Wielkogabarytowe śmieci

Profesjonalna utylizacja mebli


W naszej firmie Optimaltrans.pl można skorzystać z wszechstronnych usług transportowych czy kompleksowego planowania i organizacji przeprowadzek, ale nie tylko. Mamy w swojej ofercie również usługę utylizacji mebli i innych rzeczy.

Jeśli nasi klienci chcą pozbyć się mebli i innych elementów wystroju wnętrza, mogą się do nas zgłosić. Możemy wynieść wskazane meble z domu czy mieszkania i następnie poddać je utylizacji. Podstawiamy kontenery na odpady wielkogabarytowe, aby ich wyrzucanie odbywało się szybko i sprawnie. Następnie zabieramy wszystkie wyrzucone meble i utylizujemy je we własnym zakresie.

Nasze usługi utylizacji mebli i innych rzeczy kierujemy nie tylko do klientów prywatnych, ale i przedsiębiorców, którzy na przykład mogą chcieć wymienić całe wyposażenie biurowe i pozbyć się starych, wysłużonych już mebli. Skorzystać z nich mogą instytucje, jak szkoły, przedszkola czy urzędy.
Made on
Tilda