blog

Przeprowadzki firm i biur

Przeprowadzki firm
Zmiana siedziby działalności gospodarczej wymusza na przedsiębiorcy przeniesienie się w nowe miejsce. Jeśli prowadzi jednoosobową działalność, nie będzie miał większego problemu z przetransportowaniem swoich rzeczy i mebli oraz narzędzi pracy w nowe miejsce, choć nie we wszystkich przypadkach.

Sprostamy firmowym wyzwaniom przeprowadzkowym


Natomiast przeprowadzka większej firmy, biura czy zakładu produkcyjnego to poważne wyzwanie, któremu jak najbardziej może sprostać nasza firma Optimaltrans.pl. Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, która ma w ofercie kompleksowe usługi związane z:
• planowaniem przeprowadzki firm i biur,
• pakowaniem na miejscu u klienta rzeczy, komputerów, maszyn i urządzeń oraz mebli,
• wynoszeniem i wnoszeniem rzeczy klienta,
• montażem i demontażem mebli,
• transportem, w tym transportem specjalistycznym na miejsce przeznaczenia.

Kompleksowa organizacja przeprowadzki to usługa naszej firmy, która ma na celu zrealizowanie szybkich i satysfakcjonujących klienta przenosin w nowe miejsce - w tym samym mieście, w kraju, a nawet za granicą.

Przeprowadzki biur

Transport mienia wieńczy przeprowadzkę


Zanim zapakujemy na nasze samochody wszystkie rzeczy klienta, przygotowujemy plan przeprowadzki. To bardzo ważny jej etap, ponieważ pozwala wprowadzić pewną systematykę do takich czynności. Musimy zaplanować, jak przewieźć bezpiecznie sprzęty elektroniczne oraz maszyny i urządzenia klienta, oraz m.in. dokumentacje firmowe i pracownicze, aby zapewnić im 100 proc. bezpieczeństwa.

Nasza firma udostępnia odpowiednie opakowania i materiały, które pozwalają spakować przedmioty. Klient może to zrobić samodzielnie lub pozostawić ten obowiązek naszym pracownikom. Dodatkowo zabezpieczamy wszystkie elementy wrażliwe, które mogłyby zostać uszkodzone w czasie transportu czy wnoszenia do nowej siedziby firmy.

Zachowanie ciągłości działalności gospodarczej

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka firmy może zakłócić ciągłość jej działalności. Dlatego wraz z naszym klientami planujemy i organizujemy ją w taki sposób, aby jak najmniej ingerowało to w jej funkcjonowanie i nie powodowało strat.
Made on
Tilda